Taneczne szaleństwo z Grafit Cover Band!

 

Oferujemy profesjonalną oprawę dancingów i wieczorków tanecznych. Daj się porwać muzyce i zostań królem parkietu! Do wyboru trzy programy muzyczne:

 

GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY

 

Polskie i zagraniczne utwory taneczne lat 70-tych i 80-tych w charakterystycznej dla epoki disco oprawie oświetleniowej wykonywane w 100% na żywo przez GRAFIT Cover Band. Tego nie da się zapomnieć!

 

RADIOMIX

 

Kompilacja najpopularniejszych utworów znanych z trzech największych rozgłośni radiowych w Polsce. Utwory „na czasie”. Wszystko, co znane i taneczne znajduje się w tym programie. W programie usłyszysz utwory polskie i zagraniczne.

 

SUPERMIX

czyli „salad bowl” w wydaniu GRAFIT Cover Band

 

Miks dwóch wyżej wymienionych programów tj. usłyszysz zarówno niezapomniane „złote przeboje”, jak też najnowsze hity radiowe.

 

W przypadku każdego z wyżej zaprezentowanych programów zapewniamy pełną obsługę sceniczną wydarzenia GRATIS! W związku z tym przywieziemy ze sobą profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także dostroimy je odpowiednio do obiektu i sceny.

 

*Organizator imprezy zobowiązany jest zapewnić przestronne, suche i ogrzewane pomieszczenie dla zespołu GRAFIT Cover Band, które umożliwi uprzednie przygotowanie się do występu i krótki odpoczynek po jego zakończeniu.
 

Dojazd na wydarzenie

 

Dojeżdżamy w każdy zakątek kraju i za granicę. Odległość nie stanowi żadnego problemu. Dysponujemy własnym środkiem transportu. Do ceny oprawy muzycznej należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 1,60zł/km licząc dojazd w dwie strony.